REST Register User with Email Verification (3.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Create account
de: Konto erstellen

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
de: Ein neues Passwort für %name wurde an %email versendet.

en: About
de: Über
