REST Register User with Email Verification (3.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Custom
es: Personalizado

en: Create account
es: Crear cuenta

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
es: Se han enviado instrucciones para restablecer la contraseña de %name a %email.

en: About
es: Acerca de
