REST Register User with Email Verification (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Create account
is: Stofna aðgang

en: About
is: Um
