REST Register User with Email Verification (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Custom
jv: Kostum

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
jv: Pitudhuh ngreset tembung sandhi dikirim marang %name nang %email.

en: About
jv: Ngenani
