REST Register User with Email Verification (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: About
lv: Par
