REST Register User with Email Verification (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Custom
pl: Własne

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: About
pl: O stronie
