REST Register User with Email Verification (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Custom
ro: Personalizat

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucţiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: About
ro: Despre
