REST Register User with Email Verification (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ca: Les instruccions per a la inicialització de la contrasenya s'han enviat a %name a %email.

en: About
ca: Detalls
