REST Register User with Email Verification (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
el: Οδηγίες για την ανανέωση του κωδικού πρόσβασης έχουν σταλεί στο λογαριασμό %name στη διεύθυνση %email.

en: About
el: Περί
