REST Register User with Email Verification (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Create account
fr: Créer un compte

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fr: Les instructions de réinitialisation de mot de passe ont été envoyées à %name, à l'adresse %email.

en: About
fr: À propos
