REST Register User with Email Verification (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Custom
hu: Egyéni

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hu: A jelszó átállításával kapcsolatos tudnivalókat a rendszer elküldte %name részére, %email címre.

en: About
hu: Leírás
