REST Views (2.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Export
be: Экспарт

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity type
be: Тып сутнасці
