REST Views (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Export
oc: Exportar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
