REST Views (3.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Export
vi: Xuất

en: ID
vi: Mã

en: Export format
vi: Định dạng xuất ra
