REST Views (3.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Entity type
cs: Typ entity
