REST Views (3.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Export
de: Exportieren

en: Creation date
de: Erstellungsdatum

en: Export list
de: Liste exportieren

en: Export format
de: Exportformat

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity bundle
de: Entitätssubtyp

en: Export link text
de: Text für Exportlink
