REST Views (3.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Export
eu: Esportatu

en: ID
eu: IDa

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: Entity type
eu: Entitate mota
