REST Views (3.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Export
mr: निर्यात

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
