REST Views (3.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Export
da: Eksportér

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Export format
da: Eksportformat

en: Entity type
da: Entity-type
