Restaurant Order Management (1.0.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Quantity
af: Aantal

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Price
af: Prys

en: Table
af: Tabel

en: Order
af: Bestelling

en: Orders
af: Bestellings
