Restaurant Order Management (1.0.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Items
eo: Eroj

en: Table
eo: Tabelo

en: Order
eo: Ordo
