Restaurant Order Management (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Quantity
et: Kogus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: Created
et: Loodud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Items
et: Kirjed

en: Price
et: Hind

en: Table
et: Tabel

en: Order
et: Järjestus

en: Orders
et: Tellimused

en: Unit Price
et: Ühiku hind
