Restaurant Order Management (1.0.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Quantity
fa: تعداد

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Price
fa: قیمت

en: Table
fa: جدول

en: Order
fa: سفارش

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Unit Price
fa: قیمت واحد
