Restaurant Order Management (1.0.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Quantity
fi: Määrä

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Created
fi: Luotu

en: Items
fi: Aiheet

en: Price
fi: Hinta

en: Table
fi: Taulukko

en: Order
fi: Järjestys

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Unit Price
fi: Yksikköhinta
