Restaurant Order Management (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Download
is: Tak niður

en: Edit
is: Broyt

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Items
is: Liðir

en: Table
is: Talva
