Restaurant Order Management (1.0.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Order
ga: Ordú

en: Orders
ga: Orduithe
