Restaurant Order Management (1.0.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Quantity
hr: Količina

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Items
hr: Stavke

en: Price
hr: Cijena

en: Table
hr: Tablica

en: Order
hr: Redoslijed

en: Orders
hr: Narudžbe
