Restaurant Order Management (1.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Items
hu: Tételek

en: Price
hu: Ár

en: Table
hu: Táblázat

en: Order
hu: Rendelés

en: Orders
hu: Rendelések

en: Restaurant
hu: Étterem

en: Food
hu: Étel

en: Unit Price
hu: Egységár
