Restaurant Order Management (1.0.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Item
id: Barang

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Download
id: Unduh

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Session ID
id: ID Sesi

en: Items
id: Item

en: Price
id: Harga

en: Table
id: Tabel

en: Order
id: Urutan

en: Orders
id: Pesanan
