Restaurant Order Management (1.0.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Item
it: Elemento

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Quantity
it: Quantità

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Total
it: Totale

en: Created
it: Creato

en: Session ID
it: ID sessione

en: Items
it: Elementi

en: Price
it: Prezzo

en: Table
it: Tabella

en: Order
it: Ordina

en: Orders
it: Ordini

en: Unit Price
it: Prezzo Unitario
