Restaurant Order Management (1.0.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Items
jv: Item

en: Table
jv: Tabel

en: Order
jv: Urutan
