Restaurant Order Management (1.0.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Table
kk: Кесте
