Restaurant Order Management (1.0.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Quantity
pl: Ilość

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Created
pl: Utworzono

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Items
pl: Elementy

en: Price
pl: Cena

en: Table
pl: Tabela

en: Order
pl: Kolejność

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Food
pl: Jedzenie

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa
