Restaurant Order Management (1.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Items
ps: توکي

en: Table
ps: لښتيال

en: Order
ps: اوډون
