Restaurant Order Management (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Quantity
ru: Количество

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Total
ru: Итого

en: Created
ru: Создано

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Items
ru: Элементы

en: Price
ru: Цена

en: Table
ru: Таблица

en: Order
ru: Порядок

en: Orders
ru: Заказы

en: Restaurant
ru: Ресторан

en: Food
ru: Еда

en: Unit Price
ru: Цена за единицу

en: Drink
ru: Выпивка
