Restaurant Order Management (1.0.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo
