Restaurant Order Management (1.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Order
si: පිලිවෙල
