Restaurant Order Management (1.0.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Items
sq: Elementët

en: Table
sq: Tabela
