Restaurant Order Management (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Order
sr: Редослед

en: Orders
sr: Поруџбине
