Restaurant Order Management (1.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Quantity
sv: Antal

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Created
sv: Skapad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Items
sv: Poster

en: Price
sv: Pris

en: Table
sv: Tabell

en: Order
sv: Ordning

en: Orders
sv: Beställningar

en: Unit Price
sv: Jämförpris
