Restaurant Order Management (1.0.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Table
te: పట్టిక

en: Order
te: క్రమం
