Restaurant Order Management (1.0.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Items
th: จำนวน

en: Price
th: ราคา

en: Table
th: ตาราง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Restaurant
th: ร้านอาหาร

en: Unit Price
th: ราคาต่อหน่วย
