Restaurant Order Management (1.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Items
ur: سرخیاں
