Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Items
ast: Elementos

en: Table
ast: Tabla

en: Order
ast: Orde
