Restaurant Order Management (1.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
