Restaurant Order Management (1.0.1) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Item
es: Elemento

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Quantity
es: Cantidad

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Category
es: Categoría

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: #
es: Nº

en: Created
es: Creado

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Items
es: Elementos

en: Price
es: Precio

en: Table
es: Tabla

en: Order
es: Pedido

en: Orders
es: Pedidos

en: Menu Items
es: Elementos de menú

en: Restaurant
es: Restaurante

en: Food
es: Comida

en: Unit Price
es: Precio unitario

en: Drink
es: Bebida
