Restaurant Order Management (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Items
eu: Elementuak

en: Table
eu: Taula

en: Order
eu: Ordena
