Restaurant Order Management (1.0.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Items
gl: Elementos

en: Price
gl: Prezo

en: Table
gl: Táboa

en: Order
gl: Orde

en: Orders
gl: Pedidos

en: Unit Price
gl: Precio unitario
