Restaurant Order Management (1.0.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Table
gu: કોષ્ટક
