Restaurant Order Management (1.0.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Quantity
he: כמות

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Created
he: נוצר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Items
he: פריטים

en: Price
he: מחיר

en: Table
he: טבלה

en: Order
he: סידור

en: Orders
he: הזמנות
